Přihlášení

Jste zde

náboj .380 wadcutter

Nemate v popisu nábojů náboj 38 Spl. Wad Cut.
Prosím o nápravu.

Reakce na dotaz

Pouze přihlášení uživatelé mohou odpovídat na dotazy.

Dobrý den. Je zde spousta Nábojů .38 SPL se střelou wadcutter, stačí se jen podívat. A ohledně té nápravy. Náboje zde přibývají postupně, dle možností členů teamu, kteří tuto činnost provozují ve vlastním čase, zadarmo a dle dostupnosti nábojů ke vložení. Spousta nábojů zde zatím není. Některé možná ani nikdy nebudou. 

https://naboje.org/node/8297

Čs. výroba : ID 2745, 2491, 2466, 2462.  Polsko : ID 2490, 2467. Finsko ID 2497.

............................atd.atd po jednotlivých státech.

Toto je dobrovoľné fórum. Takže tlačiť niekoho do činností, aby boli pokryté všetky záujmy návštevníkov tejto stránky je dosť nezodpovedné. Aj prevádzkovatelia týchto stránok to robia na báze nezištnej dobrovoľnosti - tak, ako to výstižne napísal David vo svojom príspevku. Skutočnosť, že je o túto úspešnú stránku záujem, dokladajú maily od rôznych webových analytikov, na ponuky možných vylepšení, samozrejme že nie zadarmo. No a na záver ešte jeden postreh - žiadna databáza nikdy nemôže byť konečná, ale tu sa pár nadšencov aspoň snaží sprístupňovať a zhromažďovať niektoré základné informácie o nábojoch pre širokú verejnosť. Boris LIZOŇ

Taktiež mi nedá reagovať. Ludia ktorí to tu vedú si za ochotu zaslúžia uznanie. Robia to dobrovolne, bez finančných nárokov a v neposlednom rade venujú tomu svoj drahocenný čas. Tak im to prosím nekazme a radšej ich podporme. Dalej chcem spomenut, ak by podaktorí nevedeli čo to obnáša : Finančne : (Fototechnika, PC, Skenery, Kancelarske potreby, cestovné náklady za zberatelmi za učelom dokumentácie ...). Pre zaujmavosť: dostať sem foto vo vysokom rozlíšení (odfotiť-naskenovať-orezať-upraviť, daľej zmerať, popísať, vložiť) trvá zhruba 15-20 minút. Ešte tu je čas potrebný na vytvorenie obrázku čiernobieleho dna +5 minút. Spolu zhruba 25 minút práce na jednom náboji !!! V databáze je 10600 nábojov, Kolko je to času ? Myslím ze viac než dosť. Na nezaplatenie !!! Ku kvalite obzázkov : ziadna databáza na svete, ani tie najväčšie, nie sú na takej vysokej úrovni rozlíšenia a presnosti ako práve táto. Na záver : Klobúk dole chalani, dobrá práca, drźím palce a nenechajte sa odradiť.

No kdyby autor příspěvku svoji žádost formuloval jinak než "nápravu", zřejmě by se nedočkal zcela sprsvedlivě rozhořčených komentářů, se kterými naprosto souhlasím. A což třeba věnovat víc času hledání, místo nevhodných formulací? Jestli tedy chcete něco napravovat, měl byste začít u sebe.