Přihlášení

Jste zde

Osud NDI

Přátelé, situace je taková že mne náboje přestaly bavit. V životě se to stává a mně patrně častěji než jiným. Jde o to že jsem zvyklý opouštěné činnosti kulantně uzavírat. V práci je "konečná" verze ND náboje 1.8, zbývá se rozhodnout co s NDI. Server je předplacen do jara, takže na to máme všichni dost času. Pokud se někdo z vás zajímá i o obrázky a jejich malíře tak se budeme vídat na jiných, nicméně formou podobných stránkách. PN.

Reakce na dotaz

Pouze přihlášení uživatelé mohou odpovídat na dotazy.

Dobrý den,

co vše obnáší udržovat tento informační web v činnosti. Co vše člověk musí znát, umět a zaplatit, aby mohl pokračovat v této bohulibé činnosti?

Děkuji za případné info třeba na email: gyrojet@email.cz.
Vlastimil

Dobrý den, nějak se tato informace posouvá v NDI níž a níž.
Mě osobě by mrzelo kdyby se na tomto informačním serveru nepokračovalo. Pokud byly otázky pana Čepa zodpovězeny na email, potom je asi vše v pořádku. Budu rád, když budu informován o osudu NDI.
Věřím, že se najde nějaké řešení a možná i spolupráce či podpora více lidí.
Hezký den ROST

Dobrý den, bohužel, ještě žádná reakce, ale doufám, že brzy příjde. Osobně si myslím, že by bylo velmi smutné ukončit činnost tak dobře rozběhnutého projektu. Vlastimil

Nebuďte nervozní, máme čas do jara. Toho je hlavně sonda směřující ku zjištění zda a jak NDI plní funkce které jsme mu přisoudili a pro které jsme jej tehdy založili. Tj diskuzního a zejména edukačního fora. Proto očekávám názory klientů a to zejména negativní a kritické. Financování není problém. A myslím že by to mohlo platit i pro odborné zastřešení. PN.

Dobrý večer pane doktore,
chtěl jsem se zeptat na co se můžeme těšit ohledně ND náboje 1.8 ? Určitě budu jeden z těch co si budou ND chtít "upgradovat"