User login

You are here

prosba -určení

Dobrý den ,Dovoluji si opět poprosit o určení tohoto s největší pravděpodobností pyrotechnického zařízení.Přikládám mnou vyhotovený evidenční list.Pouze není na něm -typ-použití.Předpokládám že se jedná něco pro letadla
Moc prosím přikládám obrázek sig.něm. náboje s padáčkem.Bylo by možno pořídit trochu čitelnější obrázek jenom toho nákresu složení náboje?Je to v pravo nahoře.Někde jsem si založil náčrt těch to nábojů který jsem pořídil z kopaných a rozbitých nábojů a v ssoučasné jej nemohu nalézt.Abych pořídil nákres náboje ten mám akorát složení mi chybí.Tak předem děkuji za pochopení a děkuji za každou reakci.

Response to question

Only logged in users can reply to questions.

Výřez stránky se světlicí :

Ten vehement mi nic neříká a pokud je číslo waffenamtu WaA.709, tak ani výrobce nezjistíme- toto číslo není určeno.

Dobrý večer.Moc děkuji za obrázek.Nechápu jak je možné že v telefoně je obrázek dobrý a tady špatný.Počitač mám třetí měsíc a snažím se jak můžu.Omlouvám se, To číslo je WaA.209 ne 709 jak je asi vidět z nekvalitního obrázku..Uvnitř je pyrotech.slož.Kousek drátu ,jako u elektrických palníků např. .důlních. v červené bužírce vykukuje ven z těla toho čehosik-vehementu.Zatím díky.

:-(  ani WaA.209 není známo.

V každém případě moc děkuji za prokázanou snahu,a dobrou noc.Oldřich Komín

Dobrý den.
Nechci se opět znemožnit, proto předesílám, informaci mám z netu. Našel jsem WaA 709 na jedněch dánských stránkách:
707 leather box for Kienzle desk clock 1940
709 12,5 kg explosives 1941
710 azg MG band parts Siemens-Schukert Berlin (Be) 1941
Co to znamená, nevím. Proč 709? Z té fotografie mi to na 209 nepřipadá.
Toť s omluvou amatéra vše.
Srnec

Ty stránky mám taky a další k tomu, nic ovšem neurčuje výrobce ani u WaA.209, ani WaA.709, navíc často jedno číslo waffenamtu je používáno u několika výrobců.