User login

You are here

762x54R balení po 25ks

Dobrý den,

dostala se mi do rukou krabička nábojů 7,62x54R Sovětské výroby, která nestandardně obsahuje 25 ks nábojů, místo obvyklých 20 ks.

Můj dotaz je zda se s tímto jevem už někdo z Vás setkal a zda nejde jen třeba o ojedinělou záležitost, třeba na olympiádu nebo export.

 

Děkuji za Vaše postřehy a náměty.

Vlastimil

Response to question

Only logged in users can reply to questions.

Dobrý den,
vlastním balení těchto nábojů jak v 20-ti tak i 25-ti kusových krabičkách. Viz. foto.