Přihlášení

Jste zde

26,5mmSternbundel Patrone Rot-Grun mit gelbem Vorsignal

Dobrý den,prosím potřeboval bych vědět jak vypadalo složení tělísek ve výmetném pouzdru jeho řez, výše uvedeneho sig.náboje tvar a barva hmatového označení.
Nábojnice je značena ode dna-3xžluté tečky 3 červené.na dně 3xzelené a 3xčervené tečky.Předem děkuji za každou odpověď.

Reakce na dotaz

Pouze přihlášení uživatelé mohou odpovídat na dotazy.

Obrázek, nebo výkres řezu bohužel nemám.

Děkuji za rychlou dostačující odpověď.Akorát bych se zeptal proč na čtvrtém obrázku hmatová krytka červeno zelená a na prvním je jedno barevná šedo zelená?Ještě jednou moc děkuji.

Na obr.1 a 3,4 jsou jen dvoubarevné varianty.Tříbarevná-žlutá/červená/zelená má hmatovou krytku šedozelenou jednobarevnou-rozdělenou na tři díly po 120 stupních.

Pane Dobiáš - na tří sektory má krytku dělenou náboj "Sternbundel Patrone Gelb-Rot-Grun" a to je jiný druh, pan Komín se ptal na náboj se žlutým PŘEDSIGNÁLEM.

Barva krytek - ten barevný odkaz je z ruských stránek, kde to vzali nevím, v německé knize se píše, že krytka byla z šedě lakovaného kartonu.

Dobrý den,pánové děkuji za odpovědi.Dotazovaný náboj vlastním ,akorát nemá krytku.Protože jsem se snažil dohledat v dostupných materialech podrobnosti ohledně tohoto sig.náboje krytka by snad měla být dělená na dvě poloviny,a měla by být spíš snad do zelena.Ale to nemusí být taky pravda.Mám náboj kde odedna jsou nahoru 3xčervené, a 3xzelené tečky ten má krtku šedivou dělenou na polovinu.

Ano,omlouvám se přehléhl jsem to.Bohužel v německé knize řez ani rozložení tělísek není.