Přihlášení

Jste zde

Caliber Data Viewer

Zdravím,
chtěl jsem se zeptat jestli nemáte zkušenosti s touto databází. Možnosti vkládání, ovládání, kreslení atd. Chtějí za to docela dost peněz tak jestli to stojí za to. Děkuji

Reakce na dotaz

Pouze přihlášení uživatelé mohou odpovídat na dotazy.

Dobrý den, program ECDV je velice obsáhlá databáze nábojů. Obsahuje foto náboje, rozměry až po ráži 49 mm. Program neumožňuje vkládat a ani kreslit. Jde o databázi, která se aktualizuje a tak přibývají nové náboje. Každý náboj stejně tak jako na našich stánkách má identické přidělené číslo. Jako zdroj informací je to ok.  

Děkuji za rychlou odpověď. Tak to se mi moc nehodí. Potřeboval bych nějaký software vhodný k e katalogizaci sbírky. Abych tam mohl vkládat své údaje a foto a aby to mělo vyhledávání.

Plánujeme, že něco takového co hledáte vytvoříme. Je to otázka času a financí. Zatím je to v "plenkách" :-)
Mělo by to být v podobě našich stránek, ale náboje si každý uživatel bude moci vkládat sám. Ještě to chvíli potrvá. Záleží také, kolik lidí by o to mělo zájem. 

Ano, o tomto vím, ale ta cena je už úplně jinde. Je škoda že se nedodělal program "ND náboje" ,tuším, že to dělal kolega Neshyba. Ten byl docela jednoduchý a přehledný.