Přihlášení

Jste zde

Vlastníci NDN verze 1.5

NDN bude nutné periodicky aktualizovat s ohledem na to jak přibývají nové náboje. Je vás řada a prosím aby jste se vyjádřili:
1.Zda o upgrade někdo stojí,
2.V diskuzi týkající se nábojů Maynard (viz předchozí dotaz) zazněl názor že by toto upgrade mělo obsahovat také evolučně neúspěšné formy nábojů (Maynard do 1882, Gallager, tit(teat)-fire, cup-fire a další). S díky PN.

Reakce na dotaz

Pouze přihlášení uživatelé mohou odpovídat na dotazy.

Zdravím,s aktualisací ND plně souhlasím.A byl bych rád a jistě nejen já kdyby se tam oběvili jak novinky, tak méně známé varianty(starších nábojů).Vim že to dá mnoho práce a shánění informací které jsou z různých zdrojů.A co zdroj to jiná informace.Potýkám se s tím již delší dobu a jistě nejen já.Pokud někdo bude mít zájem zde je jeden odkaz (http://stevespages.com/page8d.htm).

O upgrade ND stojím. Je na autorech a jejich možnostech, co do ND zahrnou. Je to dobrý program.
Doporučuji opravit Frommer místo Fromner.

Opraveno, chybička se vloudí. S díky PN.

Upgrade vitam,bez aktualizace by to snad ani nemelo smysl.

Aktualizační nástavba by byla vítána, ovšem bez zahlcování starými a archaickými typy. Tyto si mohou případní zájemci najít v literatuře. Kouzlo tohoto progranu spočívá ve vyhledávání a usnadnění určování. Základní soubor je vytvořen a tento by bylo vhodné aktualizovat o nově vznikající náboje a to včetně nábojů wildcat, jelikož o těchto živých nábojích se informace shánějí velmi obtížně.

O aktulizaci samozřejmě moc stojím.Je to fakt těžký shánět informace o nábojích které jsou už dávno zapomnělé.Chtěl jsem se zeptat kdyby měla být aktulizace hotová už se těším jak malí kluk na vánoce.