Přihlášení

Jste zde

Dotaz na výrobce nábojů/komponentů

Zdravím kolegové. Nemáte někdo nějaké materiály, ideálně internetové stránky, na f. Hege. Měla by vyrábět náboje nebo komponenty již vyšlých ráží, jako jsou 8x56R Kropatschek apod. Potřeboval bych zjistit jaký sortiment nabízí. Omlouvám se, ale nemohu k ní nic najít. Za pomoc předem děkuji. Samozřejmě i já budu hledat dál.

Reakce na dotaz

Pouze přihlášení uživatelé mohou odpovídat na dotazy.

Ahoj Jirko, 
myslíš tohle?
https://www.waffen-hege.de/en/

Roman

Ahoj Romane, to jsem již prohlížel. Ale sortimentem to neodpovídá. Mám několik nábojů již tzv. "zastaralých" ráží mají dodatečné značení Hege na nábojnici. A bohužel nemohu přijít na to zda to je originál, nebo zda to již někdo znovu přebil.

Jediné co jsem doposud našel je toto, ale bohužel sortimentem neodpovídá:
https://www.waffen-hege.de/de/445-munition-angebote

Firma Hege je nemecká obchodná firma, ktorá sa zaoberá predajom zbraní a príslušenstva pre lov a šport. Pokiaľ viem, sama nič nevyrába. A pravdepodobne má v sortimente, alebo na objednávku aj náboje tzv. vybehnutých kalibrov, ktoré sú predmetov výroby rakúskej firmy Waffen Dorfner. O tejto firme sa už na tomto fóre písalo. 

A což třebas jinou firmu http://www.huelsen-horneber.de/index_de.html Tahle firma přímo neprodává, ale měla zastoupení ve Vídni

Sortiment firmy Horneber koupíte zde https://reimer-johannsen.de/onlineshop.htm