Přihlášení

Jste zde

ND náboje 1.6

I když jsme to tajili objevují se dotazy na verzi 1.6 a možnost jak ji získat. Vylepšili jsme v ní různé nástroje programu. Budete mít možnosti upravit obrázky nábojů do skutečné velikosti nezávisle na rozlišení nastaveném ve vašem počítači, přidali možnost převodu celého systému do palcových jednotek a přidali také přepočítací systém mezi SI soustavou a anglosaskými jednotkami jednoduše vybavitelný uprostřed práce s programem. U řady nábojů jsme vyměnili obrázky za kvalitnější, validizovali jsme spoustu ůdajů zejména co se týče historického vývoje služebních nábojů různých armád. Doplnili jsme náboje. Jednak některé, sice evolučně neúspěšné, a dávno zaniklé, nicméně sběratelsky zajímavé. A jednak ty nové co se objevily v mezičase a ještě jiné zajímavé. Aktuálně je jich celkem 1631 takže jsme jich přidali zatím 86. Po zkušenostech s anglickou verzí opouštíme systém poštovního zasílání ve formě instalačního CD a přecházíme na přímé stahování.
PN.

Reakce na dotaz

Pouze přihlášení uživatelé mohou odpovídat na dotazy.

Jsem majitelem verze 1.5 . Jak mám obědnat verzi 1.6 za 200 kč když v obědnávkovém formuláři je jen za 1000kč?
Mám na uvedený účet zaslat pouhých 200kč?

Petr Heřman

Chlapi vždyť je to jasné. Kdo má verzi 1.5 pošle pouze Kč 200 a Daněk mu oplátkou pošle instalačku verze 1.6 nebo ji uvolní pro stáhnutí. Instalace proběhne po dvojkliku. Starou verzi je nutné předem odinstalovat. PN.

Jsem majitel verze 1.5, chci novou, ale nabídka je již vyčerpána. Bude doplněna?

Nabídka ND náboje 1.6 je nevyčerpatelná. Na stránce ND náboje (je mj. dostupná z Infoservisu) si objednáte plnou CZ verzi a po zaplacení ceny (noví zájemci Kč 1000, vlastníci verze 1.5 Kč 200) převodem na bankovní účet (navede vás k tomu program) vám jej buď pošlu mailem, nebo si jej stáhnete sami. PN.