Dobrý den prosím o identifilaci tohoto náboje. Mam 2ks a jsou totožné fabrické. Děkuji
Pouze přihlášení uživatelé mohou odpovídat na dotazy.
Bohužel se jedná o něčí paskvil, ke kterému byla použita nábojnice 9mm Parabellum od Sellier & Bellot předrevoluční výroby.
Něco podobného mne vzniklo při přebíjeni když jsem seřizoval matrice hodně zaškrcená střela
Tiež som sa s týmto výtvorom stretol v minulosti, asi pred 25-timi rokmi. Bol vybratý priamo z originálnej krabičky, čiže výrobná vada + chyba výstupnej kontroly. Boris LIZOŇ
Děkuji za odpovědi. Ručím za to, že je to z fabriky. Kdyby měl ještě někdo nějaké rady či nápady, prosím ať taly napíše.
Bohužel se jedná o něčí
Bohužel se jedná o něčí paskvil, ke kterému byla použita nábojnice 9mm Parabellum od Sellier & Bellot předrevoluční výroby.
Něco podobného mne vzniklo
Něco podobného mne vzniklo při přebíjeni když jsem seřizoval matrice hodně zaškrcená střela
Tiež som sa s týmto výtvorom
Tiež som sa s týmto výtvorom stretol v minulosti, asi pred 25-timi rokmi. Bol vybratý priamo z originálnej krabičky, čiže výrobná vada + chyba výstupnej kontroly. Boris LIZOŇ
Děkuji za odpovědi. Ručím za
Děkuji za odpovědi. Ručím za to, že je to z fabriky. Kdyby měl ještě někdo nějaké rady či nápady, prosím ať taly napíše.