Přihlášení

Jste zde

Náboj SBP 9mm P ale není to 9mm para ani 7,65mm Para

Dobrý den prosím o identifilaci tohoto náboje. Mam 2ks a jsou totožné fabrické. Děkuji

Reakce na dotaz

Pouze přihlášení uživatelé mohou odpovídat na dotazy.

Bohužel se jedná o něčí paskvil, ke kterému byla použita nábojnice 9mm Parabellum od Sellier & Bellot předrevoluční  výroby. 

Něco podobného mne vzniklo při přebíjeni když jsem seřizoval matrice hodně zaškrcená střela

Tiež som sa s týmto výtvorom stretol v minulosti, asi pred 25-timi rokmi. Bol vybratý priamo z originálnej krabičky, čiže výrobná vada + chyba výstupnej kontroly. Boris LIZOŇ

Děkuji za odpovědi. Ručím za to, že je to z fabriky. Kdyby měl ještě někdo nějaké rady či nápady, prosím ať taly napíše.