Velice se omlouvám všem osobám dotčeným jednáním jednoho trolla. Bohužel jeho invektivy na naše experty a další vážené členy naší komunity zašly za hranu. Dostal šanci se zklidnit, ale vyeskaloval to do neůnosné situace a proto byl odstraněn z našeho fóra.
Pouze přihlášení uživatelé mohou odpovídat na dotazy.
Super. Chcel som to už
Super. Chcel som to už dávnejšie navrhnúť, ale bránil mi v tom strach, že by som sa k tej osobe vyjadril dosť neslušne. A mrzí ma, že patrí do toho istého národa, ako ja.
Asi to bol u dotyčného prejav
Asi to bol u dotyčného prejav "progresívneho" zmýšľania, postupne sa rozširujúceho aj v našej oblasti záujmu....Inak plne súhlasím s vyjadreniami všetkých zúčastnených v tejto diskusii!
Tak stalo sa... Nevadí ono sa
Tak stalo sa... Nevadí ono sa vždy niekto zjaví nejaký ten exot...