Přihlášení

Jste zde

identyfikace náboje označení na dně 44 eba st 35

Metallwarenfabrik Scharfenberg und Teubert GmbH, de Breitungen-Werra nemecko rok 1944 st-ocelova nabojnica a 35 cis. dodavky foto ilustr. zdroj net.

Reakce na dotaz

Pouze přihlášení uživatelé mohou odpovídat na dotazy.

Musim sa k tym nepresnym udajom vyjadrit.Takže kod-eba neznamena že naboj bol vyrobeny u fyrmi eba ale že nabojnica bola byrobena u tejto firmi.Celkova zostava naboja mohla bit prevedena uplne inde ale to sa da zistit iba z originalneho balenia-krabičky.Takisto informacia o type strely je zavadzajuca,pretože na identifikaciu strely nam služi už zmienema krabička a farebne značenie okolo zapalky a na strele.Posudzovat to podla zmienenej praci na internete sa celkom neda pretože tam su zaznamenane iba doteraz zname vatianty značenia a striel.Aku strelu by ste napr.prisudily k naboju značenemu:cg S* 2 41? Ked zmienena praca uvadza že možu mat tri typy striel:s.S-Trop,B-Patron,S.m.K-L.Spur?

Važeny pan -ukecany-pochybovačny-neveriaci Tomaš.Nemam sice konkretny dokaz ktorym by som Vas presvedčil o tom že mnov zmienene praktyky použivala aj firma-P 379/eba.Ale posielam štitky z baleni nabojov ktore-ak z nich viete čitat Vam moje tvrdenie dokažu.Ja sa totiž neopieram o dohady,pracdepodobnosti a pochybnosti ale o hole fakty.

Pane Jasan, my si na tomto serveru zakládáme, kromě jiného, na slušnosti a úctě, nebo alespoň toleranci k názorům diskutujících. Pokud použijete podobný konfrontační tón znovu, budete vyřazen z databaze uživatelů.PN.

Myslim si že moj prispevok nemohol nikoho urazit,Jasan.

Važeny pan -ukecany-pochybovačny-neveriaci Tomaš. --ale toto nebolo moc slusne.

Tou ukecanostov sa pan tytuloval sam a ked si prečitate jeho prispevok najdete tam aj to druhe,Jasan.