Přihlášení

Jste zde

7,62x45 vz.52 svítící

Zdravím, je to tady jen samý dotaz , tak také něco na pochlubení - krabička nábojů vz.52 svítících. Rozhodně se nevidí tak často jako běžné vz.52. Signatura "bxn 54" a jedna fotka těch nejběžnějších vz.52.

PS - pokud někomu chybí nějaký vz.52 do sbírky, napište...(tedy ne že bych měl všechny, ale ty běžnější ano)

Reakce na dotaz

Pouze přihlášení uživatelé mohou odpovídat na dotazy.

A prečo by sa tu nemohly ponukat a sprostredkuvat vymeny? Možno by na to mohla bit samostatna kolonka.Kde inde ked nie tu? Myslim cez internet.

No - sběratelství nábojů je stále ještě sport poměrně na hraně zákona. I Když máte např. "sběratelskou" kategorii ZP stále není vyhráno. Každé krajské ředitelství Policie se na věc dívá jinak, pokud někdo bude chtít udělá vám problém jako nic. Ze stejných důvodů zrušilo např Aukro prodej všeho co jen trochu připomíná munici - než aby se dohadovali, raději zakázali (a celkem provozovatele chápu). Kdysi se s delaborovanou municí dalo setkat běžně i na E-bay, dnes je to rovněž nemožné.. Když někomu vyprávím, jak jsem před dvaceti lety poslal kolegovi do Austrálie delaborovanou F-1 a on jí bez problémů dostal, kouká na mě jako na sedmilháře. Zkrátka "boj proti terorismu" a jiné populistické bláboly si vybírají svoji daň zejména mezi sriózními sběrateli. ..Navíc problematika "zakázaného" sřeliva je stále poměrně nejasná - dědictví názorů a postupů p. Kremla. Samotného mě to mrzí, ale náboje si asi budeme dále vyměňovat a prodávat zejména na setkáních Společnosti....

Protože to nechceme my pane Jasan. Jde o to že NDI je informační a edukační servis, a tedy jde především o výměnu informací. Pokud Vy chcete nějakou burzu je třeba si vzít tužku a papír, sednout, napsat program, přihlásit server, platit jej, atd. Prostě to co jsme udělali a děláme my. Důvody které nás, mimo jiné, k tomu vedou máte uvedeny výše Mgr.Suchánkem. PN.

S tou policií máte pánové pravdu u nás jsou taky neoblomní a dostat vyjímku na zakázané střelivo je nemožné ...........