Přihlášení

Jste zde

Kniha značky a kódy výrobců nábojů"

Vážení přátelé, Kladno 20.10.2009

Kniha „Značky a kódy výrobců nábojů“ opravdu bude! - po dlouhých peripetiích s hledáním vydavatele a později alespoň tiskárny, která by byla ochotna relativně malý náklad vytisknout, se snad vše povedlo a dlouho plánovaná, několikrát odkládaná kniha o značení nábojů bude ještě letos. V současné době se již nachází v tiskárně a text i grafická úprava jsou odsouhlaseny. Pokud se tedy nestane nic opravdu mimořádného, budu mít začátkem listopadu výtisky k dispozici.

Kniha má 208 stran formátu A4 a obsahuje okolo 2200 vyobrazených (perokresby) signatur s kódy či značkami výrobců nábojů, z nichž naprostá většina je určených.
Dále jsou v knize seznamy katalogových čísel firem „G.Roth“ a „DWM“, kódy francouzských sléváren a muniček a například i „Slovník a zkratkovník“ obsahující celou řadu zkratek používaných na nábojích či jejich obalech (anglicky, německy, španělsky, holandsky, italsky, srbsky, atd…) – pochopitelně s překladem.
Součástí knihy je i CD s více než 3000 fotografií reálných signatur, pořízených v tuzemských i zahraničních sbírkách.

Knihu tedy vydávám vlastním nákladem a hodlám ji nabízet prostřednictvím inzerce v odborném tisku, na internetu a pochopitelně i na doporučení. Proto vás prosím - informujte své známé, kamarády i kolegy. Každá objednávka pomůže zhojit finanční ránu v mém rodinném rozpočtu.

Vzhledem k poměrně malému nákladu knihy se nepodařilo cenu tisku snížit, tak jak bych rád, a konečná cena (bez pošty pochopitelně) tedy vychází na 295,-Kč za jeden výtisk.

Dotazy a objednávky prosím směřujte na juchal@seznam.cz budu vás kontaktovat, jakmile budou knihy k dispozici.

S pozdravem
Jiří Suchánek

Více informací, foto a upoutávky na http://www.juchal.estranky.cz

Reakce na dotaz

Pouze přihlášení uživatelé mohou odpovídat na dotazy.

Dobrý večer, vedu vás v evidenci :) Kniha bude z tiskárny cca 8.11., CD, které budou přílohou již mám ve své moci...Ozvu se všem, kdo projevili zájem a tímto vám také děkuji.

P.S. Šiřte prosím informaci o knize dále mezi kolegy a známé. Její výtisky budu mít sebou i na setkání a burze dne 14.11. v pražské Menze ČVUT (v prvním patře).