Přihlášení

Jste zde

Další osud NDI.

Validita stránky skončí někdy na jaře. Pětiletá úspěšná existence NDI potvrdila naše záměry (a očekávání) a obohatila znalosti nás všech. I když naše zájmy a priority se mezitím zněnily, prodloužíme existenci stránky NDI na další období. PN.

Reakce na dotaz

Pouze přihlášení uživatelé mohou odpovídat na dotazy.

Za sebe: "Děkuji"....
Je to velice užitečné a na vysoké úrovni ! Podařilo se Vám zainteresovat spoustu odborníků a otázek není nikdy dost...
Mějte se fajn.
Rost

Přátelé, doména aspweb.cz, nositelka NDI, skončí k 300610. Proto jsme jej převedli k IGNUM sro, která je perspektivní. Poplatky jsou zaplaceny do května 2011. Bude nutné aby jste uvážili přínosy a požitky NDI vůči jeho nákladům, což je částka circa Kč 2000/rok. V případě že převáží to první je nutné do tohoto termínu mi dát najevo kdo a jakým způsobem NDI převezme. Děkuji všem za příjemnou společnost. Pro mne to byla přínosná léta. PN.

Dobrý den,

Osobně si myslím, že ukončit činnost tohoto informačního portálu kvůli 2.000 Kč/rok, by byla velká škoda. Myslím si, že v Českých zemích se jedná o unikátní informační zdroj.

Rád bych se podílel osobně na provozování těchto stránek (myšleno i financování). Prosím můžete mi sdělit jak převzít tuto agendu. Prosím napište mi na e-mail vlastimil.cep@email.cz

S pozdravem
Vlastimil

I já se připojuji k zachování tohoto infoserveru. Vždyť, co jsou to 2000 kč? To si každý přispivatel odpustí koupi jednoho náboje a server je zaplacený na 5 let.

Ano, to by nebyl takový problém. Tuším ale, že je ještě jeden háček...a to česky řečeno, přenechání nápadu. Bavme se tedy o reálných číslech nebo li o cenách. roman.straka@email.cz

No nevim nejdrive se tu resi zachovani stranek a pote je tu nějaky komercni napad? jako autorská práva a podobne, podle mého názoru tento servr vznikl z důvodu zájmu-koníčku a ne za důvodu podnikání ale možná se mýlím. chápu ze nekdo do toho musi investovat penize a cas a klidne take prispeji nejakou castkou, ale jak chcete ocenit autorská práva na 1000 nebo 100 000 kč ? budet opak jeste nekdo chtít využívat?
bud chceme servr ktery nam dava mnoho informaci nebo komercni zalezito st kterou prestane spousta lidi navstevovat mozna uz jenom z principu. prispivat na rpovoz proc ne ale patit za autorská práva? to se mi teda moc nechce. kazdy si musi sahnout do sveho svedomi zda ma sbirani nabojů jako konicek nebo jako kseft. pro mne je to konicek a nedelam to kvuli penezum.
Pavel Janouš

Žádné háčky nejsou, to diskuze poněkud zaklouzává. Takže:
NDI je přirozeně zdarma. Založili jsme jej jako informační a edukační servis. Dal nám dost práce, nicméně zdokonalil mysl v oblasti nábojů nám, a zdá se že i některým z vás.
O co jde je provoz NDI který zdarma není. Firma IGNUM účtuje vstupní poplatek Kč 350 a provozní poplatek Kč 168/měs. Do konce roku vám jej budeme platit tak jako celá ta léta. Do té doby je nutné se z vaší strany dohodnout, a nám sdělit, zda vůbec a kam posílat faktury k proplacení. PN.

Mohli bychom si o tom říct třeba v Štokách.Většina lidí co chodí na tohle fórum asi bude i tam.

Kontaktujte pana Krčmu. PN.